تو دوران تحصیل خیلی بهمون گفتن برنامه ریزی مهمه.ولی غالبن یه مشت اوسکول بودن که خودشونم برنامه ای نداشتن!! وگرنه بجای تاکید و حرف الکی نشونمون می دادن چجوری برنامه بریزیم برا زندگیمون. این ضعف بزرگیه که ما تو برنامه ریزی برای زندگیمون خوب نیستیم.

من خیلی مطالعه کردم تا فهمیدم باید چطور برنامه ریزی کنم.کتاب "اثر مرکب" و " قورباغه ات را قورت بده" و " انضباط شخصی برایان تریسی" و . کتابایی بودن که ازشون کمک گرفتم.مخصوصا قورباغه.حتما ازش استفاده کنید.

اما چطور برنامه ریزی کنیم؟

• دفتری بردارین ( فقط دفتر، توی word نوشتن به درد نمیخوره) و بنویسید: "برنامه ماهیانه." مثلا برنامه مهرماه.
  • بعد بنویسید که توی این ماه می خواهید چیا رو بدست بیارید؟ {مثلا من برای تقویت مهارت  word  روزی نیم ساعت تمرین می کنم. پس در ماه باید 13=26*.5 ساعت word کار کنم. اونم هر روز.}
  • بعد صفحه ای دیگه باز کنید بنویسید:" برنامه هفتگی از تاریخ .تا "
  • حالا اهداف ماهیانه رو بشکنید به هفتگی. تقسیم کنید.مثلا من جمعه رو که تعطیل می کنم و بقیه 6 روزا در مجموع 3 ساعت word کار می کنم.تا اینکه در نهایت به هدف ماهیانه برسم.
  • بعد صفحه ای دیگه بنویسید برنامه روزانه. برنامه هر روز خودتون رو بنویسید.{ یه مربع قبل هر سطر برنامه تون بنویسید که وقتی انجامش دادید تیکش بزنید. و اینجوری بنویسید که : من 30 دقیقه word  تمرین کردم.}

و همینطور به همین روش بقیه برنامه تون رو بچینیند. سوالی داشتید در خدمتتونم. من عملا برای هر روزم برنامه ریزی دارم و انجامش می دم.

برنامه ,بنویسید ,ریزی ,ساعت ,word ,ماهیانه ,برنامه ریزی ,بنویسید برنامه ,ساعت word ,چطور برنامه منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

گمــــبرون پـــلاس پرتال جامع تفریحی و سرگرمی میکده سوله - سالن - انبار - کارخانه - اداری - تجاری آموزش ترخیص کالا 1122336999 اینجا همه چی هست پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان کالای ارزان